RTU sportisti izcīna uzvaras Latvijas XXXI Universiādes sacensībās galda tenisā

30. augusts, 2021
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Godalgotas vietas Latvijas XXXI Universiādes sacensībās galda tenisā gan individuāli, gan komandu kopvērtējumā izcīnījuši Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) galda tenisisti.

RTU sieviešu komanda – Viktorija Majorova, Liāna Zeltiņa, Kristīne Berežkova – kopvērtējumā Universiādē izcīnīja 1. vietu, aiz sevis atstājot Latvijas Universitātes (LU) un Latvijas Sporta akadēmijas (LSPA) komandas.

Savukārt individuāli RTU studente Liāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF)) ieguva 2. vietu, Viktorija Majorova (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF)) – 3. vietu un Kristīne Berežkova (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte (BIF)) – 7. vietu.

V. Majorova un Liāna Zeltiņa uzvaru izcīnīja arī sieviešu dubultspēlēs.

Sieviešu spēlētājas tika sadalītas trīs apakšgrupās, kur no katras apakšgrupas pirmās divas cīnījās par medaļām pēc vienmīnusa sistēmas ar visu vietu noskaidrošanu. 3. vietas un 4.vietas dalībnieces no apakšgrupām spēlēja savstarpēji, noskaidrojot visas vietas sacensībās.

Vīriešu konkurencē kopvērtējumā RTU komanda ieguva 2. vietu, savukārt Latvijas Lauksaimniecības universitāte – 1. vietu un Daugavpils Universitāte (DU) – 3. vietu.

Vīriešu konkurencē par čempionu kļuva Eduards Spāģis (DITF), aiz sevis atstājot Vjačeslavu Gedroicu (DU) un Pēteri Petrēvicu (LLU). Bet vīriešu dubultspēlēs 1. vietu izcīnīja Eduards Spāģis (DITF) un Vjačeslavs Gedroics (DU).

Vīriešu konkurencē uzvarētājs tika noskaidrots pēc riņķa sistēmas vienā apakšgrupā, katram spēlētājam izspēlējot ar katru.

Latvijas XXXI Universiādes sacensības galda tenisā norisinājās 28. augustā, un tajās piedalījās Latvijas augstskolu studenti.

30. augusts, 2021 plkst. 21:00