RTU Sporta centrs

RTU sportisti izcīna 2. vietu Latvijas 32. Universiādē minifutbolā

11. maijs, 2022
Foto - Anatolijs Hazovs

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu komanda, piekāpjoties Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) futbolistiem, 8. maijā izcīnīja 2. vietu Latvijas 32. Universiādē minifutbolā. Savukārt RTU komandas treneris Elvis Staņevičs ir atzīts par turnīra labāko treneri / menedžeri.

Universiādes minifutbola turnīrs noritēja divās apakšgrupās pa četrām augstskolām katrā. A grupā ar divām uzvarām un neizšķirtu pirmo vietu ieņēma RTU, bet B grupā bez zaudējumiem spēlēja LSPA, abām augstskolām uzreiz garantējot vietu pusfinālā.

Savukārt pusfinālā RTU ar 9:1 pārliecinoši uzvarēja Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolas (ISMA) komandu, bet LSPA ar 5:0 pārspēja Latvijas Universitāti (LU).

Finālā LSPA studenti RTU vārtos raidīja piecas bumbas un ar 5:0 uzvarēja RTU komandu. 3. vietu izcīnīja ISMA.

Sacensības notika RTU mākslīgā seguma futbola laukumā, un tajās piedalījās deviņas augstskolas – RTU, LSPA, LU, ISMA, Rīgas Ekonomikas augstskola (REA), Daugavpils Universitāte (DU), Valsts Policijas koledža (VPK) un Transporta un sakaru institūts (TSI).

Foto galerija no spēlēm

Komandu sastāvi