RTU Sporta centrs

RTU sportisti iekļauti Latvijas Olimpiskās vienības sastāvos ziemas sporta veidos

9. jūnijs, 2022
Foto - Viesturs Lācis (bobslejs.lv)

Pieci Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti – ziemas sporta veidu pārstāvji – iekļauti Latvijas Olimpiskās vienības «Zelta», «Sudraba» un «Bronzas» sastāvā. Šādu lēmumu pieņēmusi Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) Konsultatīvā padome, kura apstiprinājusi atbalstāmos sportistus LOV sastāvos 2022./2023. gada sezonai ziemas sporta veidos.

«Zelta» sastāvā kopumā iekļauti 22 sportisti, un starp viņiem – RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 4. kursa students bobslejists Lauris Kaufmanis.

«Sudraba» sastāvā iekļauti 23 sportisti un arī RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) 4. kursa students bobslejists Dāvis Kaufmanis, kā arī IEVF 2. kursa studentes - kamaniņu braucēja Anda Upīte un skeletoniste Dārta Estere Zunte.

Savukārt «Bronzas» sastāvā iekļauti 37 sportisti, tajā skaitā RTU absolvente kalnu slēpotāja Liene Bondare. Arī vairāki sportisti, kuri pretendē uz īpašajām RTU budžeta vietām sportistiem 2022./2023. studiju gadā, ir iekļauti LOV «Bronzas» sastāvā.

Kopumā «Zelta», «Sudraba» un «Bronzas» sastāvos iekļauti 82 sportisti desmit sporta veidos, kuriem LOV sniegs atbalstu sporta medicīnas, atjaunošanās un rehabilitācijas jomā. Sacensību un treniņu darba finansējumu atlēti caur sporta veidu federācijām saņems no Latvijas Olimpiskās komitejas.

Papildu informācija

9. jūnijs, 2022 plkst. 13:55