RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU sportisti cīnās Latvijas komandu čempionātā galda tenisā

10. decembris, 2019
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sieviešu un vīriešu komandas guvušas panākumus Latvijas komandu čempionāta II posmā galda tenisā, kas 7. un 8. decembrī norisinājās Kuldīgā.

RTU vīriešu komanda uzvarēja Salaspils GTK1 komandu ar rezultātu 4:2, Preiļu BJSS komandu ar rezultātu 4:3 un piedzīvoja zaudējumu Saldus novada pašvaldības komandai ar rezultātu 2:4.

Ar lielisku spēli un uzvaru pār Latvijas čempionu izcēlās IEVF students Aleksandrs Maskaļonoks, kurš trīs setos (11-6, 11-6, 11-7) uzvarēja Artūru Reinholdu (Salaspils GTK1).

Savukārt, RTU sieviešu komanda uzvarēja «Flo-te Cēsis» komandu ar rezultātu 4:0, taču piekāpās Jēkabpils SC komandai ar 1:4, Kuldīgas NSS komandai ar 3:4 un Latvijas Universitātes komandai ar rezultātu 1:4.

Čempionāta III posms norisināsies Ķekavā 11. un 12. janvārī

RTU Sabiedrisko attiecību departaments