.
.
.
Foto - No RTU komandas personīgā arhīva

Ar vairākām individuālām uzvarām no XXX Latvijas Universiādes sacensībām spiešanā guļus atgriezušies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti un sportistes, un sieviešu komandu konkurencē RTU studentes pat plūkušas laurus, izcīnot 1. vietu. Savukārt sieviešu konkurencē kopvērtējumā RTU studente Ieva Kiopa izcīnīja trešo vietu.

RTU sportistes savās svaru kategorijās startēja ar ievērojamiem panākumiem. Laura Vitenburga svaru kategorijā -57 kg sasniedza labāko rezultātu – 50 kg – un izcīnīja 1. vietu. Elīza Jansone svaru kategorijā -63 kg ieguva 3.vietu ar rezultātu 42,5 kg. Savu kategorijā -72kg panākumus guva vairākas RTU sportistes. I. Kiopa izcīnīja 2. vietu un viņas labākais rezultāts – 62,5 kg, Sigita Dzene – 3. vietu un viņas labākais rezultāts – 60, kg, savukārt Margita Rudzāte – 4. vietu un viņas labākais rezultāts – 52,5 kg.

Vīriešu konkurencē svaru kategorijā .-74 kg RTU sportists Raitis Černovs ieguva 4.vietu, sasniedzot labāko rezultātu – 115 kg, savukārt Sergejs Kušners svaru kategorijā -105 kg 3. vieta un viņa labākais rezultāts – 140 kg.

Komandu kopvērtējumā vīriešu konkurencē RTU ieguva 6. vietu, un šādā pašā pozīcijā palika arī jaukto komandu kopvērtējumā.

Kopumā sacensībās piedalījās 65 sportisti no 11 Latvijas augstskolām.

Sacensības organizēja Latvijas Pauerliftinga federācija kopā ar Latvijas Augstskolu Sporta Savienību, biedrību „Spēka Pasaule” un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju. Sacensības atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrija.