RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU sportistēm uzvaras Latvijas 2021. gada individuālā čempionāta priekšsacīkstēs galda tenisā

6. septembris, 2021
.
.
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportistes Sanita Sveile un Liāna Zeltiņa ar uzvarām atgriezušās no Latvijas 2021. gada individuālā čempionāta priekšsacīkstēm galda tenisā, kas 4. septembrī norisinājās Salaspilī. Sportistēm par medaļām būs jācīnās individuālā čempionāta finālsacensībās.

RTU studente Liāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes 4. kurss) priekšsacīkstēs izcīnīja 2. vietu savā apakšgrupā, uzvarot četras spēles un piekāpjoties Franciskai Liniņai ar rezultātu 2:3 (piektajā setā zaudējot ar rezultātu 10:12).

Savukārt trenere Sanita Sveile izcīnīja 1. vietu savā apakšgrupā, uzvarot visās piecās spēlēs un turpinās cīņu par medaļām finālsacensībās.

Pirmo divu vietu ieguvējas no katras apakšgrupas cīnīsies par medaļām Latvijas 2021. gada individuālajā čempionāta finālsacensībās, kuras norisināsies 11.-12. septembrī Salaspilī.

Priekšsacīkstēs piedalījās 17 sportistes, kuras tika sadalītas trīs apakšgrupās, un spēles norisinājās līdz trīs uzvarētiem setiem.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

6. septembris, 2021 plkst. 13:22

Līdzīgi raksti

Jaunumi