RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU sportiste Pasaules junioru čempionātā orientēšanās sportā sasniedz vienu no labākajiem rezultātiem Latvijā

13. septembris, 2021
Foto - Latvijas Orientēšanās federācija

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 1. kursa studente Elza Ķuze ir iekļuvusi starp piecpadsmit labākajiem sportistiem Turcijā notikušajā Pasaules junioru čempionātā orientēšanās sportā.

E. Ķuze Pasaules junioru čempionātā vidējā distancē izcīnīja 15. vietu. Viņas sasniegtais ir viens no labākajiem Latvijas sportistu rezultātiem Pasaules junioru čempionātos sieviešu konkurencē, taču, kā liecina Latvijas Orientēšanās federācijas Facebook sniegtā informācija, pati sportiste atzīst, ka viņai mērķis bijis vēl augstāks:

«Apvidus un distance tiešām bija izaicinoši. Kļūdījos jau uz otro kontrolpunktu uz apmēram 70 sekundēm. Izdevās saglabāt mieru un turpināju savā ritmā. Pēc tam distances vidusdaļā dažas mazas neprecizitātes īsajos etapos, bet pēc skatītāju etapa atlikušo beigu daļu izdevās izpildīt ļoti labi – precīzi un ātri. Mērķis bija augstāks, bet par rezultātu esmu apmierināta, un vilšanās nav. Jāturpina!»

Vidējās distences finālam kvalificējās piecas no sešām Latvijas jaunajām sportistēm. Savukārt garajā distancē RTU studente ierindojās 34. vietā.

E. Ķuze ir viena no jaunajiem Latvijas sporta talantiem, kuri 2021./2022. studiju gadā uzsāka studijas RTU īpašajās sportistiem domātajās budžeta vietās.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

13. septembris, 2021 plkst. 13:11