RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU Sporta centrs atver trenažieru zāli un atsāk nodarbības iekštelpās

9. jūnijs, 2021
.
.
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta centrs no 15. jūnija atsāks trenažieru zāles darbību un sporta nodarbību organizēšanu iekštelpās, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. 

RTU Sporta centra piedāvātos pakalpojumus, gan trenējoties individuāli, gan apmeklējot grupu nodarbības, varēs izmantot tikai tās personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19, pārslimojušas Covid-19 vai kurām ir sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts, kas apliecina, ka persona pēdējo 48 stundu laikā ir veikusi Covid-19 testu, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs, vai 6 stundu laikā veiktais SARS-CoV-2 antigēna tests ir negatīvs. Diemžēl pārējiem uz nenoteiktu laiku šāda iespēja būs liegta.

RTU Sporta centra klientus aicinām saglabāt sertifikātu savā viedierīcē vai izdrukāt papīra formātā. Informācija pieejama digitālā formātā vietnē www.covid19sertifikats.lv. Līdz ar to arī trenažieru zāles administrācija varēs ērti pārliecināties par cilvēka statusu, izmantojot QR koda lasītāju.

Vakcinācijas sertifikāts tiks atzīts par derīgu tikai tādā gadījumā, ja pēc Janssen (Johnson & Johnson) 1. vakcīnas vai Comirnaty (Pfizer-BioNTech), Moderna abu pošu saņemšanas ir pagājušas vismaz 14 dienas, savukārt AstraZeneca/Vaxzevria gadījumā no 22. līdz 90. dienai pēc 1. potes saņemšanas vai uzreiz pēc 2. vakcīnas saņemšanas. 

Pārslimošanas sertifikāts tiks atzīts par derīgu tikai gadījumā, ja pēc pozitīva testa (Koronovīrusa 2019-nCov RNS) rezultāta ir pagājušas vismaz 11 dienas. Sertifikāta derīguma termiņš - 180 dienas. 

Ārējie klienti maksājumus par sporta norises vietas izmantošanu joprojām varēs veikt tikai bezskaidras naudas norēķinu veidā – ar maksājuma karti. Visi trenažieru zāles abonementi, kas tika iegādāti līdz 19.12.2020., tiks pagarināti par neizmantoto dienu/reižu skaitu. 

Lai kontrolētu apmeklētāju plūsmu un nodrošinātu visu epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu, ārējiem klientiem, ierodoties RTU Sporta centra administrācijā, pirms katra apmeklējuma būs nepieciešams norādīt kontaktinformāciju par sevi, kā arī ierašanās un aiziešanas laiku.

Savukārt visi RTU studenti un darbinieki nodarbībām varēs reģistrēties tāpat kā līdz šim — izmantojot RTU sporta sistēmu un norēķinoties ar virtuālo naudu (vEUR). Pavasara semestrī piešķirtā virtuālā nauda būs derīga līdz pat 31. augustam, līdz ar to studenti tiek aicināti sportot arī vasarā.  

Papildus trenažieru zāles atvēršanai, iekštelpās tiks atsāktas basketbola un volejbola nodarbības studentiem, kā arī būs iespēja individuāli spēlēt galda tenisu. Arī RTU darbinieki, kuri ir vakcinējušies vai pārslimojuši Covid-19, aicināti bez maksas apmeklēt trenažieru zāli un spēlēt galda tenisu, iepriekš reģistrējoties RTU sporta sistēmā. 

Informējam, ka Ķīpsalas peldbaseins savu darbību plāno atsākt no 5. jūlija un nodrošināt individuālos pakalpojumus – trenažieru zāles un peldbaseina apmeklējumus.  

RTU Sporta centra trenažieru zāle darba dienās ir atvērta no plkst. 8.00 līdz 12.00 un no plkst. 16.00 līdz 22.00, savukārt sestdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00. Svētdienās zāle ir slēgta. 

Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt sporta nodarbības, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums). 

Ja ir rodas jautājumi par trenažieru zāles izmantošanu, lūgums zvanīt pa tālruni 67089351 trenažieru zāles darba laikā. 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sporta centrs

Publikācijas datums

9. jūnijs, 2021 plkst. 7:13

Līdzīgi raksti

Jaunumi