RTU Sporta centrs

RTU Sporta centrs atsāk klātienes sporta nodarbības un trenažieru zāles darbību

21. maijs, 2020
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta centrs, no 14. maija, atsāk sporta nodarbības klātienē, kā arī atjauno trenažieru zāles darbību, ievērojot visus valstī ārkārtējās situācijas laikā noteiktos ierobežojumus, epidemioloģiskās drošības pasākumus un RTU 13.05.2020. rīkojumu Nr. 01000-1.1-e/71 “Par sporta nodarbībām RTU sporta būvēs un telpās”.

Lai kontrolētu apmeklētāju plūsmu un nodrošinātu visu epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu, ierasties sporta norises vietā ir atļauts tikai tad, ja dalībnieks iepriekš savu ierašanās un uzturēšanās laiku ir piereģistrējis tiešsaistē RTU Sporta centra mājaslapā.

Visām personām, kuras nav saistītas ar RTU —  trenažieru zāles ārējiem klientiem un sporta zāļu nomniekiem, jāaizpilda elektroniski izveidotās reģistrācijas formas, norādot informāciju par sevi:

Ārējiem klientiem maksājumi par sporta norises vietas izmantošanu joprojām būs veicami tikai bezskaidras naudas norēķinu veidā.

Savukārt, visi ORTUS lietotāji (RTU studenti un darbinieki) nodarbībām varēs reģistrēties tāpat kā līdz šim — izmantojot RTU sporta sistēmu un norēķinoties ar virtuālo naudu (vEUR).

Sporta centra administrācija, izsūtot e-pastus, ir informējusi arī visus studentus, kuri 2019./2020.st.g. pavasara semestrī ir izvēlējušies Brīvās izvēles priekšmetu jeb C daļas kursu «Sports», tādā veidā sniedzot atbildes uz visiem jautājumiem, kas saista priekšmetu nokārtošanu un ieskaišu saņemšanu, kā arī piedāvājot risinājumus tajos sporta veidos, kuri šobrīd nav pievienoti sporta sistēmas grafikā. Vairāk informācija pieejama papildinātājā rakstā.

Lūgums nodarbībām un trenažieru zāles apmeklējumam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits telpās ir ierobežots, pie tam atsevišķās nodarbībās tas ir būtiski samazināts.

RTU Trenažieru zāli varēs apmeklēt trīs noteiktos laika posmos (darba dienās) — no 9:00 līdz 12:00; no 16:00 līdz 18:45 un no 19:15 līdz 22:00, tādā veidā nodrošinot epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu (telpu vēdināšanu, trenažieru, ģērbtuvju un dušu dezinfekciju). Katrā laika intervālā būs noteikts maksimālais nodarbības dalībnieku skaits — 24 cilvēki. Treniņa ilgums vienai personai nedrīkstēs pārsniegt 3 stundas. Brīvdienās trenažieru zāle būs slēgta.

Personām, kurām ir iegādāti trenažieru zāles abonementi, arī būs jāveic elektroniskā reģistrācija. Visi trenažieru zāles abonementi, kas tika iegādāti līdz 13.03.2020., tiks pagarināti par neizmantoto dienu/reižu skaitu.

Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt sporta nodarbības, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī, ja uz personu attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi.

Visām personām, kuras apmeklēs RTU Sporta centra nodarbības, pirms reģistrācijas ir jāiepazīstas ar nosacījumiem — Par fiziskajām aktivitātēm, pulcējoties sporta norišu vietās ārkārtējās situācijas laikā no 2020. gada 12. maija, ko ir sagatavojusi Izglītības un zinātnes ministrija, saskaņojot ar Veselības ministriju.

Jautājumu gadījumā lūgums rakstīt uz e-pastu .

Par trenažieru zāles izmantošanu, lūgums zvanīt pa tālruni +37167089351 noteiktajos trenažieru zāles darba laikos.

Turpiniet sekot līdzi aktuālajai informācijai un visām izmaiņās mūsu mājaslapā, kā arī RTU Sporta centra Facebook lapā.

21. maijs, 2020 plkst. 14:30