RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU Sporta centrs aicina studentus pieteikties bezmaksas sporta nodarbībām

23. janvāris, 2018
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 1. un 2. kursa studenti arī pavasara semestrī varēs izmantot iespēju bez maksas apmeklēt sporta nodarbības, par tām norēķinoties ar virtuālo naudu — 90 euro, kas studentiem tiks piešķirta no pirmdienas, 29. janvāra. Vecāko kursu bakalaurantūras, maģistrantūras un doktorantūras studenti saņems 10 eiro iepazīšanās summu, lai varētu izmēģināt RTU piedāvātās sportošanas iespējas.​

Virtuālo naudu saņems visi aktīvie klātienes, neklātienes un nepilna laika studenti, taču akadēmiskajā atvaļinājumā esošie studenti to nesaņems. Virtuālā nauda tiks aktivizēta pēc tam, kad students apmeklēs RTU Sporta centra mājaslapu un autorizēsies savā profilā. Līdzekļi kontā būs līdz pat rudens semestra sākumam, un pēc tam neizmantotā summa automātiski tiks dzēsta. Ziemas semestrī neiztērētā virtuālā nauda tiks dzēsta 28. janvārī.

2017./2018. studiju gadā RTU sporta dzīvē ir notikušas pārmaiņas — ir atceltas obligātās sporta nodarbības, 1. un 2. kursa studentiem sniedzot iespēju sportot brīvprātīgi sev ērtā laikā pirms vai pēc lekcijām, izvēloties kādu no vairāk nekā 20 dažādiem sporta veidiem.

RTU Sporta centrs aicina studentus reģistrēties nodarbībām līdz iepriekšējā vakara plkst. 21.00, lai sasniegtu minimālo studentu skaitu un garantētu, ka vēlamā nodarbība netiek atcelta.

RTU Sporta centrs piedāvā ārstniecisko vingrošanu, atlētisko vingrošanu, badmintonu, basketbolu, Body Toning + ABL, boksu, bridžu, florbolu, futbolu, galda tenisu, Interval Training + ABL, pašaizsardzību, peldēšanu, izmantojot trenera konsultācijas, peldbaseinu un saunu, svarbumbu celšanu, šahu, telpu futbolu, trenažieru zāli Meža ielā 1a, trenažieru zāli RTU Studentu pilsētiņā Ķīpsalā, vieglatlētiku, volejbolu, Total Body Workout, Upper & Lower Body Workout, ūdens aerobiku, zumbu.

Pieteikties sporta nodarbībām var RTU Sporta centra mājaslapā.

Papildus jautājumus iespējams uzdot RTU Sporta centra direktora vietniecei, rakstot uz  vai .

Papildus informācija RTU Sporta centra Facebook lapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

23. janvāris, 2018 plkst. 12:00