RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU spēka atlēts sacensībās Rēzeknē iegūst otro vietu

1. oktobris, 2019
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) spēka atlētu komandas sportists Raitis Černovs (Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte, 1.kurss) izcīnīja 2. vietu Rēzeknes pilsētas čempionātā klasiskajā spiešanā guļus. Sacensības notika 28. septembrī.

R. Černovs sacensībās startēja junioru vecuma grupā svara kategorijā -74 kg, paceļot 110 kg. Kopumā sacensībās piedalījās 75 sportisti, no kuriem 10 startēja junioru vecuma grupā.

RTU students jau agrāk ir aktīvi piedalījies daudzās spēka sporta veidu sacensībās, pārstāvot RTU un gūstot panākumus. Sportists plāno startēt arī 2. novembrī paredzētajās Latvijas Universiādes sacensībās spiešanā guļus.

Jaunajam sportistam aicināti pievienoties arī citi RTU komandas sportisti, lai RTU sportistu sniegumu sacensībās varētu vērtēt arī komandu kopvērtējumā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

1. oktobris, 2019 plkst. 10:31