.
.
.
Foto — kulm.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti izcīnījuši 2. vietu Latvijas 28. Universiādē slēpošanā, startējot divās disciplīnās — skiatlonā un sprinta stafetē.

Skiatlonā, pirmo apli (1,37 km) slēpojot klasiskajā, bet otro apli (1,37 km) — brīvajā stilā, finiša līniju visātrāk (6,43 min.) šķērsoja RTU students Daumants Lūsa (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes maģistrantūras 1. kurss), savukārt Andris Kivlenieks (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte, 5.kurss) izcīnīja 3.vietu (7,12 min). Šajā disciplīnā kopumā startēja 17 sportisti.

Sieviešu konkurencē skiatlonā startēja 13 sportistes, un RTU studente Anna Konovalova (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes 3. kurss) ierindojās 4. vietā (9,56 min.), savukārt Marija Mičule (Inženierekonomikas un vadības fakultātes 2. kurss) sacensības noslēdza 9. vietā (11,10).

Sprinta stafetē, komandu veidojot diviem slēpotājiem, gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē visātrākās izrādījās RTU komandas — M. Mičule un A. Konovalova (18,04 min.) un Andris Kivlenieks un Daumants Lūsa (13,20 min).

Augstskolu kopvērtējumā sieviešu konkurencē RTU studentes ierindojās 2. vietā ar 216 punktiem, savukārt 1. vietu ar 355 punktiem izcīnīja Latvijas Sporta akadēmijas (LSPA) studentes, savukārt 3. vietā ar 161 punktu palika Latvijas Universitātes (LU) studentes.

Vīriešu konkurencē RTU studenti ar 240 punktiem izcīnīja 2. vietu, savukārt uzvaras laurus ar 363 punktiem plūca LSPA studenti, bet Latvijas Lauksaimniecības universitātes sportisti ar 229 punktiem palika trešie.

Latvijas Universiāde slēpošanā norisinājās 1. martā Lucavsalas slēpošanas trasē, kur sacentās sportisti no septiņām Latvijas augstskolām.