RTU Sporta centrs

RTU šķēpmetējs sasniedz augstu rezultātu Eiropas U-23 čempionātā

16. jūlijs, 2019
Foto - athletics.lv

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) students šķēpmetējs Patriks Gailums (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes 2. kurss), raidot šķēpu 79,81 metra tālumā, izcīnīja augsto ceturto vietu Eiropas U-23 čempionātā, kas no 11. līdz 14. jūlijam norisinājās Gavlē, Zviedrijā.

Čempionātā piedalījās vēl divi RTU studenti – šķēpmetējs Matīss Velps (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 1. kurss) un Valērijs Valinščikovs (Inženierekonomikas un vadības fakultātes 4. kurss), kurš startēja 400 m sprintā.

M. Velpam neizdevās kvalificēties fināla sacensībām, un viņš ar rezultātu 65,55 m ierindojās 17. vietā. Arī V. Valenščikovam šoreiz neizdevās uzradīt savām spējām atbilstošu rezultātu, tāpēc viņš ar rezultātu 49,24 sekundes ierindojās 30. vietā. Toties stafetes skrējienā 4x400 m distancē Latvijas izlases sastāvs, kurā cīnījās arī V. Valenščikovs, izcīnīja 9. vietu.

Eiropas U- 23 čempionātā vieglatlētikā sacentās sportisti, kuri ir jaunāki par 23 gadiem.

Ar Latvijas izlases rezultātiem var iepazīties Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

16. jūlijs, 2019 plkst. 21:00