RTU Sporta centrs

RTU šķēpmetējs Patriks Gailums Eiropas čempionātā izcīna sesto vietu

22. augusts, 2022
Foto - Reuters/Scanpix

Eiropas čempionātā vieglatlētikā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) students šķēpmetējs Patriks Gailums izcīna sesto vietu, raidot šķēpu 78,82 m tālumā.

Pirmajā metienā P. Gailuma mestais šķēps sasniedz 70,41 m atzīmi, ierindojot sportistu devītajā vietā, ziņo tvnet.lv. Otrais metiens netika ieskaitīts, bet trešajā viņam izdevās raidīt šķēpu 78,82 m tālu. Tas ļāva pakāpties uz piekto vietu. Ceturtajā un piektajā metienā sportistam neizdevās vēl uzlabot rezultātu, kopvērtējumā iegūstot sesto vietu Eiropas čempionātā.

Eiropas čempionāts vieglatlētikā notika Minhenē. Šķēpmešanas sacensību finālā piedalījās divi Latvijas sportisti – P. Gailums un R. Štrobinders, kurš sacensībās ieņēma astoto vietu.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

22. augusts, 2022 plkst. 13:48