RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU skeletoniste Dārta Zunte ierindojas pirmajā desmitniekā Eiropas junioru čempionātā

10. janvāris, 2022
Foto - Viesturs Lācis (bobslejs.lv)

Startējot Eiropas kausa izcīņas posmā, kas vienlaikus bija arī Eiropas junioru čempionāts, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studente skeletoniste Dārta Zunte ierindojās attiecīgi 12. un 9. vietā. Sacensības norisinājās Altenbergā, Vācijā.

«Šī nav tā vieta, ko cerējām sasniegt,» atzina Dārtas treneris Gints Dzērve, secinot, ka arī slidu izvēle nav bijusi tā labākā, ziņo bobslejs.lv.

Pēc pirmā brauciena Dārta ierindojās 13. vietā Eiropas kausa izcīņas posmā un 10. vietā starp juniorēm. Ja trases augšdaļā RTU studente bija sešiniekā, tad no ceturtās virāžas sākās kļūdu ķēde, kas deva attiecīgus rezultātus.

Otrais brauciens gan Dārtai padevās nedaudz labāk, un viņa uzrādīja 8. vietu posmā un 6. – junioru čempionātā.

Kopumā divu braucienu kausa ieskaitē Dārta sasniedza 12. rezultātu, bet junioru konkurencē palika devītā.

Eiropas junioru čempionātā triumfēja Francijas skeletoniste Agate Besārda, otrā bija Poļina Tjurina no Krievijas, bet trešā – Alesia Kripa no Itālijas.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

10. janvāris, 2022 plkst. 13:15