RTU Sporta centrs

RTU sieviešu un vīriešu komandas aizvadījušas 2. posmu Latvijas komandu čempionātā galda tenisā

15. decembris, 2022
Foto - Pixabay

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vīriešu un sieviešu galda tenisa komandas piedalījās Latvijas komandu čempionāta augstākās līgas 2. posmā, lai nostiprinātu savas pozīcijas kopvērtējuma tabulās. Vīriešu komandas savas spēles aizvadīja Alojā, savukārt sievietes - Iecavā.

RTU sieviešu komandā spēlēja Viktorija Majorova (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF)), Liāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF)) un Sanita Sveile (RTU Sporta centrs). Sieviešu komanda izcīnīja 2 uzvaras un piedzīvoja 1 zaudējumu.

RTU vīriešu komandā spēlēja RTU absolvents Eduards Spāģis, Dāvis Pavlovs (IEVF), Deniss Vasiļjevs (DITF) un Artūrs Spalis. Vīriešu komandas izcīnīja 1 uzvaru un piedzīvoja 2 zaudējumus.

Pēc 2. posma RTU sieviešu komanda ar 12 punktiem atrodas 3. vietā, savukārt vīriešu komanda ar 10 punktiem - dalītajā 4.-5. vietā.

Čempionāta 3. posms norisināsies 2023. gada 14. janvārī Kuldīgas Sporta hallē.

Par medaļām augstākajā līgā sievietēm cīnās astoņas, bet vīriešiem – sešas komandas, kurā pēc apļa sistēmas četros posmos un izslēgšanas spēlēm tiks noskaidroti 2022./2023. gada sezonas uzvarētāji.

15. decembris, 2022 plkst. 10:23