RTU Sporta centrs

RTU sāk cīņu LMT Latvijas e-Basketbola līgā

26. marts, 2021
Foto - RTU Sporta centrs

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komanda LMT Latvijas e-Basketbola līgā debitē ar uzvaru; pirmajā nedēļā tiek piedzīvots arī zaudējums.

Pirmās spēles «Latvijas Mobilais Telefons» (LMT) Latvijas e-Basketbola līgā norisinājās 23. martā. RTU basketbolisti debijas spēlē svinēja uzvaru pār Latvijas Universitātes komandu ar rezultātu 76:44. Turklāt RTU sportistiem izdevās iegūt visvairāk punktu starp visām atklāšanas dienā startējušajām komandām.

Otrajā spēlē, kas notika 25. martā pret «BK Ogre» basketbolistiem, tika piedzīvots zaudējums 40:90. Pretinieku komanda esošajā sastāvā kopā spēlēja arī iepriekšējā sezonā un izcīnīja trešo vietu.

Tuvākajā laikā RTU komandai vēl paredzētas divas apakšgrupas spēles pret komandām BK «Ventspils» un BS «Tukums/TSS».

Turnīrā kopumā piedalās 10 komandas. Turnīrs noslēgsies 22. aprīlī.

Turnīru rīko «Goexanimo» un Latvijas Basketbola savienība (LBS) sadarbībā ar LMT. Tiešraides var redzēt LBS YouTube un Facebook kontos. Spēļu statistika pieejama Latvijas Basketbola savienības mājaslapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

26. marts, 2021 plkst. 12:46