RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU šahistiem otrā vieta Latvijas komandu čempionātā šahā

14. oktobris, 2019
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Otrā vieta un ceļazīme uz Eiropas Klubu kausu — ar šādiem panākumiem Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) šaha komandai beidzies Latvijas komandu čempionāta šahā augstākās līgas noslēdzošais posms.

RTU komanda piecos mačos izcīnīja pārliecinošas uzvaras, bet četros mačos spēli beidza neizšķirti. Labāko rezultātu RTU komandā uzrādīja RTU absolvente lielmeistare Laura Rogule, kura deviņās partijās ieguva 7 punktus (sešas uzvaras, divas neizšķirtas spēles un viens zaudējums).

Komandas sasniegumi RTU šahistiem dos iespēju piedalīties Eiropas Klubu kausā, kurā RTU komanda startēja jau 2017. gadā.

Pirmo vietu Latvijas čempionātā izcīnīja «Termo-Eko/Rīgas Šaha federācija», kas uzvarēja astoņos mačos un ar RTU cīnījās neizšķirti.

Savukārt RTU studentu un absolventu komanda «RTU/Juniors» izcīnīja 9. vietu, tāpēc viņiem par vietas saglabāšanu augstākajā līgā būs jācīnās decembrī paredzētajā Latvijas klubu kausā.

Latvijas komandu čempionāta augstākās līgas noslēdzošajā posmā cīnījās desmit komandas, kas trīs posmos izspēlēja vienu apli katra ar katru.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

14. oktobris, 2019 plkst. 14:15