«RTU/Rockets» florbolisti Virslīgas sezonu iesāk ar uzvaru

.
.
.
Foto - Latvijas Florbola savienība

12.septembrī «RTU/Rockets» florbolisti devās izbraukumā uz Vidzemes Olimpisko centru, kur aizvadīja savu pirmo šī gada sezonas atklāšanas spēli ELVI florbola līgā. «RTU/Rockets» komanda pēc ilgstoša pārtraukuma Virslīgā debitēja tikai pagājušajā sezonā.

«RTU/Rockets» sagādāja jaunās sezonas lielāko sensāciju, ar 9:6 uzvarot FBK «Valmiera», kas jau vairākas sezonas ir starp medaļu pretendentiem. Četrus vārtus guva «RTU/Rockets» komandas uzbrukuma līderis Toms Ķeirāns.

Tieši Valmieras florbolisti, bija tie, kuri jau 24. sekundē atklāja šī mača rezultātu – 1:0. Līdz pirmā perioda beigām vadības grožus gan spēja pārņemt «RTU/Rockets» – 2:1, pa golam Imanta Lastovska un Toma Ķeirāna kontā. Otrās trešdaļas sākumā «RTU/Rockets» guva vēl divus vārtus, panākot jau 4:1, bet spēles vidū viņu pārsvars bija četri goli (6:2). Pēc otrās trešdaļas rezultāts bija 6:4, bet pēdējā perioda sākumā valmierieši realizēja soda metienu, pārsvaru samazinot līdz minimumam (5:6). Tomēr «RTU/Rockets» florbolistus tas nesalauza - komanda pārliecinoši aizvadīja arī pēdējo trešdaļu, ELVI florbola līgā svinot kluba vēsturē pirmo uzvaru pamatlaikā – 9:6.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma pieredzējušais vārtsargs Armands Puķītis, kurš atvairīja 27 no 33 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar četriem vārtu guvumiem bija Toms Ķeirāns, 3 (1+2) punkti Imanta Lastovska kontā, bet ar diviem goliem izcēlās Oļegs Stasivs.

Vairāk informācija un foto galerija pieejama Latvijas Florbola savienības mājaslapā.