RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

«RTU Robežsardzei»/«Jūrmalai» – gan uzvara, gan zaudējums kārtējās spēlēs «Credit24» meistarlīgā

15. februāris, 2021
Foto - Līga Vanaga

Uzvarēti «Credit24» meistarlīgas pastarīši un zaudējums vienai no līgas stiprākajām komandām – ar šādu likumsakarīgu rezultātu Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vīriešu volejbola komanda «RTU Robežsardze»/«Jūrmala» noslēdza kārtējās spēles, kas notika 13. un 14. februārī, «Credit24» meistarlīgā pakāpjoties uz 6. vietu. Savukārt jau 21. februārī RTU volejbolisti cīnīsies par Latvijas Superkausu.

Spēlē ar meistarlīgas jaunāko komandu Klaipēdas «Amber Volley» «RTU Robežsardze»/«Jūrmala» guva uzvaru ar 3-1 (25:23, 25:18, 24:26, 25:15). Šajā spēlē ar 23 punktiem izcēlās Renārs Pauls Jansons, savukārt Patrikam Pinkam 12 punkti, bet pa 10 – Aleksandram Avdejevam un Jēkabam Dzenim, kurš četrus no tiem guva ar bloka palīdzību, ziņo portāls volejbols.lv.

Toties, tiekoties ar patlaban vienu no spēcīgākajām «Credit24» komandām Tallinas «Selver», «RTU Robežsardzes»/«Jūrmalas» sportistiem bija jāsamierinās ar zaudējumu 0-3 (20:25, 20:25, 14:25).

Šajā spēlē pa 8 punktiem guva P. Pinka un Edgars Šimanskis, kurš trīs punktus nopelnīja blokā, savukārt 6 punkti J. Dzenim, bet viesiem rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Kristo Kollo.

Sniegums šajās spēlēs «RTU Robežsardzei»/«Jūrmalai» meistarlīgā ļāva pakāpties no 7. uz 6. vietu.

Pamatturnīrā jau uzvarējusi ir «Saaremaa VK» vienība, kurai 14 mačos ir 33 punkti. Otro vietu sev nodrošinājusi Tallinas «Selver», bet trešo – Tartu «Bigbank».

«Jēkabpils Lūšiem» ir 20 punkti 13 mačos un ceturtā vieta, tikpat punktu pēc aizvadītām 14 spēlēm ir Avo Kēla vadītajai, kā arī Atvara Ozoliņa, Toma Švana un Kristapa Platača pārstāvētajai «Parnu VK», bet septītā ar 14 punktiem ir Tallinas «TalTech» un astotā – Klaipēdas «Amber Volley», kurai vēl jāaizvada pa cīņai ar abiem Latvijas klubiem.

Taču jau šajā nedēļas nogalē, 21. februārī, «RTU Robežsardze»/«Jūrmala» Olimpiskajā sporta centrā Rīgā tiksies ar «Jēkabpils Lūšiem», lai cīnīties par Latvijas Superkausu.

Ierobežotais sacensību kalendārs epidemioloģisko nosacījumu dēļ šosezon nav ļāvis noskaidrot Latvijas kausa ieguvējus, tāpēc «RTU Robežsardze»/«Jūrmala» vēl gadu glabās pērn iegūto Latvijas kausu. Tomēr divas kausa spēles šosezon notiks, nosakot Superkausa ieguvējus gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Iepriekšējās sezonas Latvijas kausa ieguvēji tiksies ar labāko komandu Latvijas čempionātā, kas iepriekšējā gadā bija «Jēkabpils Lūši». Spēles tiešraidē translēs LTV7.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

15. februāris, 2021 plkst. 19:47