RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

«RTU/Robežsardze» starp astoņām labākajām Baltijas volejbola «Credit24» meistarlīgas čempionātā

13. novembris, 2017
Foto – «RTU/Robežsardze»

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) volejbola komanda «RTU/Robežsardze» Lāčplēša dienā, 11. novembrī, Rīgas 49. vidusskolā tikās ar «Biolars/Jelgava» komandu Baltijas volejbola «Credit24» meistarlīgas čempionātā, un ar 3:0 (25:22, 25:23, 25:20) pieveica pretiniekus, jelgavniekus apsteidzot arī kopējā turnīra tabulā.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais spēlētājs ar 12 punktiem bija Gatis Garklāvs, 11 punktus guva Antons Nazarovs un Aleksandrs Avdejevs. Zaudētājiem 11 punktus guva Viktors Koržeņevičs, par punktu mazāk – Kārlis Pauls Levinskis.

Jelgavniekiem šī bija trešā neveiksme pēc kārtas, savukārt «RTU/Robežsardzei» šis panākums Baltijas volejbola «Credit24» meistarlīgas čempionātā ļāva pakāpties uz astoto pozīciju, «Biolars/Jelgava» komandu nobīdot uz devīto pozīciju.

Nākamo spēli Baltijas volejbola «Credit24» meistarlīgas čempionātā «RTU/Robežsardze» aizvadīs sestdien, 18. novembrī, plkst. 16 Rīgas 49. vidusskolas sporta zālē, Krišjāņa Valdemāra ielā 65, kad tiksies ar lietuviešu volejbola komandu «Raseiniai». Savukārt svētdien, 19. novembrī, plkst. 14 RTU volejbolisti tiksies vēl vienā mājas spēlē, par uzvaru cīnoties ar otru lietuviešu komandu «EMI SM Dubysa».

Baltijas volejbola «Credit24» meistarlīgā šosezon piedalās 14 komandas – septiņas Igaunijas, piecas Latvijas un divas Lietuvas. Astoņi labākie klubi pēc divu apļu turnīra kvalificēsies ceturtdaļfinālam.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

13. novembris, 2017 plkst. 14:02