RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

«RTU/Robežsardze» saglabā līderpozīcijas «Credit24» meistarlīgā

4. novembris, 2018
.
.
.
Foto - Saaremaa Võrkpalliklubi

Vīriešu volejbola komanda «RTU/ Robežsardze» ir saglabājuši līderpozīcijas «Credit24» meistarlīgā, jo nedēļas nogalē, 3. un 4. novembrī, notikušajās spēlēs komanda pārliecinoši uzvarēja gan «OC Limbaži/MSĢ», gan «PÄRNU VK»  komandu.

«RTU/Robežsardze» 4. novembrī viesos Limbažos ar 3:0 (23, 11, 17) pārspēja «OC Limbaži/MSĢ» komandu. Uzvarētāju komandā rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Aleksandrs Avdejevs, savukārt Armands Āboliņš un Gatis Garklāvs katrs spēja komandai nopelnīt pa 14 punktiem. Limbažniekiem, savukārt, rezultatīvākais bija Roberts Kļaviņš ar 9 punktiem un Kristaps Šmits ar 8 punktiem.

Pirms tam, 3. novembrī, «RTU/Robežsardze» ar 3:0 (23,19,23) svinēja uzvaru pār «PÄRNU VK» komandu, ko vada Latvijas valstsvienības galvenais treneris Āvo Kēls. Uzvarētājiem 17 punktus guva Armands Āboliņš un 12 punktus — Gatis Garklāvs, savukārt Pērnavas vienībai 11 punktus izcīnīja Atvars Ozoliņš un piecus — Toms Švans.

«RTU/Robežsardze» savu vietu turnīra līderpozīcijās saglabāja, ne tikai pateicoties uzvarai pār limbažniekiem, bet arī tāpēc, ka viņu tuvākie meistarlīgas konkurenti «BIGBANK Tartu» spēlē pret Daugavpils Universitāti vienā setā zaudēja, gala beigās gan spēlē uzvarot ar 3:1 (16, 17, -19, 19).

Informācija par «Credit24» meistarlīgu.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

4. novembris, 2018 plkst. 21:00

Līdzīgi raksti

Jaunumi