«RTU Robežsardze/Jūrmala» volejbolistiem vēl nāksies cīnīties par Latvijas čempiona titulu

30. marts, 2021
.
.
.
Foto - Renārs Koris

Latvijas čempionāta finālspēlēs sērijā līdz trim uzvarām vīriešu volejbola komanda «RTU Robežsardze/Jūrmala» 28. martā piekāpās saviem pretiniekiem SK «Jēkabpils Lūši», tomēr joprojām ir vadībā ar 2-1. Nākamā spēle par Latvijas čempiona titulu notiks ceturtdien, 1. aprīlī.

Spēlējot viesos Jēkabpilī, «RTU Robežsardze/Jūrmala» ar 1-3 (22:25, 22:25, 27:25, 34:36) piekāpās SK «Jēkabpils Lūši» komandai, kuriem šī bija pirmā uzvara finālā, ziņo volejbols.lv.

Pirmajā setā pirmais izrāviens padevās jēkabpiliešiem, kuri pēc Kristapa Šmita “eisa” panāca 7:4. Pēc «RTU Robežsardze/Jūrmala» spēlētāja Aleksandra Avdejeva kļūdas uzbrukumā jēkabpilieši panāca 14:8, un RTU komandai atspēlēties vairs neizdevās.

Arī otro setu labāk sāka mājinieki, pēc «RTU Robežsardze/Jūrmala» spēlētāja Jēkaba Dzeņa kļūdas servē panākot 5:2, tomēr pēc viņa komandas biedra Renāra Paula Jansona uzbrukuma rezultāts jau bija neizšķirts – 5:5. Pēc tam vadībā bija jēkabpilieši, līdz R. P. Jansons ar uzbrukumu izvirzīja vadībā savu komandu ar 18:17. Tomēr seta beigas labāk aizvadīja jēkabpilieši.

Trešais sets pagāja «RTU Robežsardze/Jūrmala» zīmē, viņiem bija arī piecu punktu pārsvars, bet vienīgo reizi pēc Vladislava Blumberga “eisa” jēkabpilieši izvirzījās vadībā ar 22:21. Tomēr pēc K. Šmita kļūdas uzbrukumā ar 27:25 uzvarēja viesi.

Savukārt ceturtajā setā uzreiz vadībā izvirzījās mājinieki, un punktu mačam pielika Kristaps Šmits, kurš ceturtajā setā sacentās punktu gūšanā ar R. P. Jansonu.

«RTU Robežsardze/Jūrmala» rindās fantastisku spēli uzbrukumā, it sevišķi pēdējā setā, aizvadīja R. P. Jansons, kurš guva 33 punktus, bet 21 punkts tika A. Avdejevam, abiem trīs punktus sakrājot blokā. Savukārt 10 punkti viņu komandas biedra Patrika Pinkas kontā.