«RTU Robežsardze/Jūrmala» sezonu sāk ar uzvaru un zaudējumu

.
.
.
Foto - Renārs Koris

Ar uzvaru un zaudējumu Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vīriešu volejbola komanda «RTU Robežsardze/Jūrmala» uzsāka jauno sezonu, «Credit 24 Meistarlīgas» pirmajās spēlēs 3. un 4. oktobrī mērojoties spēkiem ar «Jēkabpils Lūši» un «DU/Ezerzeme».

Uzvara gūta spēlē pret «DU/Ezerzeme», kur četros setos ar 3:1 (25:10; 24:26; 25:23; 25:18) «RTU Robežsardze/Jūrmala» izrādījās spēcīgāki par pretiniekiem. Rezultatīvākie spēlētāji – G. Garklāvs (17 punkti), A. Avdejevs (16 punkti) un R. P. Jansons (13 punkti).

Savukārt aizraujošā piecu setu cīņā pret «Jēkabpils Lūši» «RTU Robežsardzei/Jūrmala» komandai gan nācās piekāpties ar rezultātu 2:3 (25:20; 27:29; 25:14: 14:25; 10:15). Rezultatīvākie spēlētāji šajā spēlē – A. Avdejevs (22 punkti), R. P. Jansons (15 punkti), G. Garklāvs (10 punkti) un V. Shchytkov (5 punkti).

Jaunajā sezonā «RTU Robežsardze/Jūrmala» startē papildinātā sastāvā, jo ir apvienojusies ar Limbažu/Murjāņu Sporta ģimnāzijas komandu, un tagad komandas spēles notiek Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē.

«Credit 24 Meistarlīgā» šogad piedalās četras Latvijas vīriešu komandas, un, ņemot vērā Covid-19 izplatību Baltijas valstīs, patlaban Latvijas komandas spēlē tikai savstarpēji.