RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni

«RTU/Robežsardze/Jūrmala» piekāpjas pretiniekiem un «Cewood» Latvijas kausa izspēlē paliek 2. vietā

20. decembris, 2021
.
.
.
Foto - RTU Robežsardze/Jūrmala

«Cewood» Latvijas kausa izcīņā vīriešu volejbola komandai «RTU/Robežsardze/Jūrmala» nācās piekāpties saviem tradicionālajiem sīvākajiem pretiniekiem «Jēkabpils Lūšiem», ierindojoties 2. vietā.

«RTU/Robežsardze/Jūrmala», kas līdz šim bija glabājusi Latvijas kausu, 19. decembrī notikušajā izšķirošajā spēlē «Jēkabpils Lūšiem» piekāpās piecos setos ar rezultātu 2-3 (20:25, 25:20, 25:16, 14:25, 13:15), ziņo volejbols.lv.

Pirmajā setā ievadā vadībā pabija abas komandas, taču izšķirošo pārsvaru jēkabpilieši panāca, kad pēc 15:15 guva trīs punktus pēc kārtas, un seta beigās pēc sekmīgas servju sērijas uzvarēja «Jēkabpils Lūši».

Otro setu ar tādu pašu rezultātu uzvarēja «RTU/Robežsardze/Jūrmala», kas uzvaru guva arī trešajā setā. Savukārt ceturtajā setā pēc 4:4 jēkabpilieši guva pārsvaru 8:4, un vēl viens piecu punktu izrāviens lūšus noveda pie 17:9 pārsvara, un arī setā viņi svinēja pārliecinošu uzvaru.

Piektajā setā pirmo punktu guva «RTU/Robežsardze/Jūrmala», bet Jēkabpils volejbolisti atbildēja ar trim punktiem pēc kārtas. Neko vairāk par rezultāta izlīdzināšanu lūši pretiniekiem neatļāva, uzvarot arī izšķirošajā setā.

«RTU/Robežsardzei/Jūrmalai» 24 punktus sakrāja Matīss Gabdulļins, 11 punktus – Jēkabs Dzenis, kurš sešreiz izcēlās blokā, bet pa desmit punktiem – Aleksandrs Avdejevs un Gatis Slavēns. Viņš arī tika atzīts par spēles vērtīgāko spēlētāju «RTU/Robežsardzes/Jūrmalas» komandā, savukārt «Jēkabpils Lūšu» komandā – Jānis Medenis.