RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

«RTU Robežsardze»/«Jūrmala» piekāpjas jēkabpiliešiem cīņā par Latvijas Superkausu

23. februāris, 2021
.
.
Foto - Volejbols.lv , «RTU Robežsardze»/«Jūrmala»

Cīņā par pirmo Latvijas Superkausu vīriešu volejbola komandai «RTU Robežsardze»/«Jūrmala» nācās piekāpties pretiniekiem «Jēkabpils Lūšiem». Spēle norisinājās 21. februārī Olimpiskajā sporta centrā Rīgā.

«RTU Robežsardze»/«Jūrmala» piecos setos «Jēkabpils Lūšiem» piekāpās ar rezultātu 2-3 (24:26, 25:23, 25:18, 19:25, 15:11).

Pirmo setu ar 26:24 uzvarēja «RTU Robežsardze»/«Jūrmala», otrais noritēja jēkabpiliešu zīmē un arī trešajā setā viņi izrādījās pārāki, savukārt ceturtajā setā uzvaru svinēja «RTU Robežsardze»/«Jūrmala», un tas nozīmēja, ka abas komandas gaida piektais izšķirošais sets. Tajā abi pretinieki cīnījās visai līdzvērtīgi, tomēr pašās beigās «Jēkabpils Lūši» guva pārsvaru.

No «RTU Robežsardzes»/«Jūrmalas» visvairāk punktu – 20 – guva Aleksandrs Avdejevs, 18 punktus, to skaitā trīs blokā – Renārs Pauls Jansons, bet 16 punktus – Patriks Pinka.

Par vērtīgāko spēlētāju no «RTU Robežsardzes»/«Jūrmalas» tika atzīts Vitālijs Ščitkovs (attēlā), savukārt no «Jēkabpils Lūšiem» – Pāvels Jemeļjanovs.

Latvijas Superkauss tika izspēlēts, jo ierobežotais sacensību kalendārs epidemioloģisko nosacījumu dēļ šosezon nav ļāvis noskaidrot Latvijas kausa ieguvējus. Kaut arī Superkauss nonāca jēkabpiliešu rokās, tomēr pērn iegūto Latvijas kausu vēl gadu glabās «RTU Robežsardze»/«Jūrmala».

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

23. februāris, 2021 plkst. 9:34

Līdzīgi raksti

Jaunumi