RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

«RTU Robežsardze/Jūrmala» pārspēj «Bigbank Tartu» volejbolistus «Credit24» meistarlīgā

8. februāris, 2021
Foto - Līga Vanaga

Uzvaru pār Igaunijas komandu «Bigbank Tartu» sestdien, 6. februārī, «Credit24» meistarlīgā svinēja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vīriešu volejbola komanda «RTU Robežsardze/Jūrmala», savukārt Patriks Pinka (zemāk attēlā) atzīts par janvāra labāko spēlētāju meistarlīgā.

«RTU Robežsardze/Jūrmala» savā laukumā piecos setos ar ar 3:2 (25:20, 25:23, 22:25, 20:25, 15:9) uzveica «Bigbank Tartu», meistarlīgā izcīnot divus punktus. Komandai pa 20 punktiem guva Aleksandrs Avdejevs un Renārs Pauls Jansons, 14 punktus, no kuriem trīs gūti blokā, – Patriks Pinka, deviņus – Edgars Šimanskis un astoņus – Vitālijs Ščitkovs, savukārt viesiem 24 punktus guva Alberts Hurts, ziņo Latvijas Volejbola federācijas mājaslapa volejbols.lv.

Iespēja tikt pie punktiem komandai bija arī svētdien, 7. februārī, diemžēl komanda zaudēja «Saaremaa VK» volejbolistiem ar 1-3 (25:16, 17:25, 33:35, 24:26). Pa 14 punktiem guva A. Avdejevs un R. P. Jansons, kuram padevās pieci bloki, 13 punktus – Patriks Pinka, un 11 – E. Šimanskis.

Toties «RTU Robežsardzes/Jūrmalas» volejbolists P. Pinka ir atzīts par janvāra labāko spēlētāju meistarlīgā. Šo titulu viņš ieguva neklātienes cīņā ar «Jēkabpils Lūšu» pirmā tempa spēlētāju Zigurdu Adamoviču.

Komandai «RTU Robežsardze/Jūrmala» P. Pinka pievienojās tikai starpsezonā, un janvārī pamatsastāvā devās galvenokārt tāpēc, ka spēlēt nevarēja A. Avdejevs, taču savu iespēju jaunais sportists ir izmantojis spīdoši.

«RTU Robežsardze/Jūrmala» visas pamatturnīra spēles jau ir aizvadījuši. Turnīra tabulā pirmā ar 33 punktiem 14 cīņās ir «Saaremaa VK» vienība, tai seko «Bigbank Tartu» ar 27 punktiem, bet trešo vietu ar 25 punktiem 12 spēlēs ieņem Tallinas «Selver».

Ceturto vietu ar 20 punktiem 14 mačos ieņem Avo Kēla vadītā «Parnu VK», «Jēkabpils Lūši» ar 17 punktiem 12 mačos pakāpušies uz piekto vietu, Tallinas «TalTech» finišējusi ar 14 punktiem un ierindojas sestajā vietā, bet «RTU Robežsardzei/Jūrmalai» 10 spēlēs gūti 13 punkti un – septītā vieta. Astoto vietu pēc «Biolars/Jelgava» un «Daugavpils Universitātes/Ezerzemes» izstāšanās ar vienu punktu 10 mačos ieņem Klaipēdas «Amber Volley».

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

8. februāris, 2021 plkst. 16:58