«RTU Robežsardze/Jūrmala» izcīna vēl vienu uzvaru Latvijas čempionātā

.
.
.
Foto - Renārs Koris

Nākamo triumfu Latvijas čempionāta finālspēlēs trešdien, 24. martā, Jēkabpilī tiekoties ar sīvākajiem pretiniekiem SK «Jēkabpils Lūši», ir piedzīvojusi vīriešu volejbola komanda «RTU Robežsardze/Jūrmala», trijos setos pieveicot jēkabpiliešus un čempionāta otrajā mačā sērijā līdz trim uzvarām panākot rezultātu 2-0. «RTU Robežsardze/Jūrmala» komandai Latvijas čempiona titulu ir iespējams izcīnīt jau svētdien, 28. martā, kad gaidāma trešā abu finālistu spēle.

24. martā laukuma saimnieki jēkabpilieši gan labāk iesāka spēles pirmo un arī trešo setu, tomēr nevienā no spēles daļām viņiem nebija lemts uzvarēt, ziņo volejbols.lv. Aizsardzībā pārliecinoši spēlējošie «RTU Robežsardze/Jūrmala» volejbolisti, līdera Renāra Paula Jansona iedvesmoti, svinēja uzvaru trīs setu mačā – 3:0 (25:22, 25:13, 26:24).

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 23 punktiem bija R. P. Jansons (uzbrukumā 56% efektivitāte), savukārt Patriks Pinka kopējam rezultātam pievienoja 11 punktus.

Jēkabpilieši gan uzreiz pēc spēles atzina, ka nekas vēl nav zaudēts un viņi turpinās cīnīties. Kā viņiem tas veiksies, varēs uzzināt jau pavisam drīz – 28. martā plkst. 19.10, kad iecerēta finālsērijas trešā spēle, ko tiešraidē varēs vērot arī LTV7 kanālā.

«RTU Robežsardze/Jūrmala» volejbolisti ļoti sekmīgi aizvada šī Latvijas čempionāta finālu, jo pirmo uzvaru pār SK «Jēkabpils Lūši» izcīnīja jau 21. martā ar rezultātu 3-2 (25:17, 18:25, 25:18, 15:25, 15:9)