«RTU Robežsardze/ Jūrmala» izcīna divas pārliecinošas uzvaras «Credit24» meistarlīgā

18. janvāris, 2021
.
.
.
Foto - Renārs Koris

Aizvadītajā nedēļas nogalē «Credit24» meistarlīgā pa divām spēlēm savā laukumā pret Igaunijas klubiem vinnēja «RTU Robežsardze/Jūrmala» volejbolisti.

Sestdienas mačā «RTU Robežsardze/Jūrmala» savā laukumā arī otro reizi sezonā pārspēja «TalTech» volejbolistus trijos setos, sagraujot viņus ar 3-0 (25:11, 25:16, 25:13).

Uzvarētājiem 21 punkts Renāra Paula Jansona kontā, kurš darbojās diagonālā uzbrucēja postenī. Viņam četri sekmīgi bloki un viens «eiss». Spēlējot bez otra uzbrukuma līdera Aleksandra Avdejeva, 18 punkti tika Patrikam Pinkam, kurš uzbruka ar 68% precizitāti un guva divus punktus blokā, kā arī vienu — ar netveramu servi. 8 punktus guva Edgars Šimanskis, izceļoties ar trim «eisiem», kas bija labākais rādītājs mačā, un vienu punktu blokā.

Uzvaru trijos setos mūsējie svinēja arī svētdien, ar 3-0 (25:22, 25:19, 25:23) pieveicot «Parnu VK» un uzlabojot situāciju arī turnīra kopvērtējuma tabulā.

Pa 13 punktiem mājinieku rindās guva Jansons un Pinka, bet 12 punkti tika Aivim Āboliņam, kurš guva divus punktus blokā, kā arī vienu — ar netveramu servi.

Pēc spēlēm izteicās arī mūsu kluba treneris Klāvs Zaļkalns: «Gatavojāmies tieši šīm spēlēm, jo tās bija svarīgas arī no turnīra tabulas viedokļa — visi esam blakus. Ja 3-0 bija Tallinā pret «TalTech», mājās gribējām ne sliktāk. Arī Pērnavā pirmo setu uzvarējām un apstājāmies, kaut gan uzskatu, varējām uzvarēt. Šoreiz nospēlējām pārliecinošāk. Aivis šodien aizvadīja, manuprāt, savu sezonas labāko spēli. Patriks labi aizvietoja Avdejevu, un labi nospēlēja arī citi jaunie — Jansons, Šimanskis un Dzenis, kuri strauji progresē. Priecē, ka, kādam izkrītot no pamatsastāva, kāds cits stājas viņa vietā, un ir vēlamais rezultāts.»

Turnīra tabulā «RTU Robežsardze/Jūrmala» ar 12 spēlēs gūtiem 23 punktiem šobrīd pakāpusies uz ceturto vietu.

18. janvāris, 2021 plkst. 10:36