.
.
.
Foto - Latvijas Volejbola federācija

Cīņā par «Optibet» Superkausu vīriešu volejbola komandai «RTU Robežsardze»/«Jūrmala» nācās piekāpties tradicionālajiem pretiniekiem «Jēkabpils Lūšiem», kuri par kausa ieguvējiem kļuva jau otro gadu pēc kārtas. Par vērtīgāko spēlētāju «RTU Robežsardzes»/«Jūrmalas» komandā tika atzīts Roberts Kļaviņš.

«RTU Robežsardze»/«Jūrmala» saviem sīvākajiem pretiniekiem piekāpās četros setos ar 3-1 (25:20, 25:20, 21:25, 25:15), ziņo Latvijas Volejbola federācija.

Pirmajā setā jēkabpilieši jau spēles sākumā ieguva iniciatīvu, gūstot četrus punktus pēc kārtas, taču, spēlei ritot, «RTU Robežsardzei»/«Jūrmalai» izdevās rezultātu izlīdzināt. Diemžēl, tuvojoties seta beigām, «Jēkabpils Lūši» guva virsroku un ar 5 punktu pārsvaru noslēdza pirmo setu.

Otrajā setā jēkabpilieši pakāpeniski audzēja pārsvaru, setu beidzot ar uzvaru. Savukārt trešajā setā «RTU Robežsardze»/«Jūrmala» ieguva vadību jau sākumā, taču pie rezultāta 21:12 rīdzinieki sāka atslābt, tādejādi ļaujot SK «Jēkabpils Lūši» pamazām pietuvoties. Setbumbu (25:21) RTU komanda guva, pateicoties pretinieku spēlētāja kļūdai servē.

Toties ceturtajā setā, skatītāju atbalstīti, jēkabpilieši izvirzījās priekšgalā, un «RTU Robežsardzei»/«Jūrmalai» tā arī neizdevās samazināt punktu starpību.

Spēle norisinājās 25. septembrī Jēkabpils Sporta namā.

Foto galerija.

Ideja par Superkausu dzima pagājušā gada beigās, kad ne visi klubi, kas bija pieteikti Latvijas kausa izcīņai un Baltijas līgām, drīkstēja spēlēt volejbolu. Lai gan epidemioloģiskā situācija valstī ir nedaudz uzlabojusies, joprojām pastāv ierobežojumi, kuri zināmā veidā ietekmē dažu klubu darbību.

«RTU Robežsardze»/«Jūrmala» piedzīvojusi izmaiņas komandas sastāvā – ir daudz jaunu spēlētāju. Šajā sezonā komanda nav jutusi pandēmijas ietekmi un treniņi notiek regulāri divas reizes dienā. Komandas treneru korpusam ir pievienojies Oskars Aizporietis, kurš būs galvenais palīgs trenerim Raimondam Vildem.