«RTU/Robežsardze/Jūrmala» aizvada spraigas «Credit24» ceturtdaļfināla spēles, tomēr pusfinālam nekvalificējas

21. februāris, 2022
.
.
.
Foto - Renārs Koris

Vīriešu volejbola komandai «RTU/Robežsardze/Jūrmala» sezona «Credit24» meistarlīgā ir noslēgusies, jo ceturtdaļfinālā komandai neizdevās pārspēt savus pretiniekus – Tallinas komandu «TalTech». Miestarlīgas pusfināliem nekvalificējās neviena no Latvijas komandām – ne «Jēkabpils Lūši», ne arī «DU/ Ezerzeme», ziņo volejbols.lv.

Ceturtdaļfinālā katra Latvijas komanda ar pretiniekiem tikās divas reizes. Pirmajā spēlē, kas norisinājās «RTU/Robežsardzes/Jūrmalas» laukumā Jūrmalā, Latvijas komanda igauņiem piekāpās ar 1-3 (25:23, 22:25, 19:25, 27:29). Savukārt, mērojoties spēkiem otrreiz, norisinājās punkts punkta cīņa, un līdz pašām beigām nebija īsti skaidrs, kura no komandām varētu gūt uzvaru. Tomēr galu galā «RTU/Robežsardzei/Jūrmalai» nācās piekāpties pretiniekiem ar rezultātu 2-3 (25:22, 20:25, 20:25, 25:23, 16:18).

Labu spēli «RTU/Robežsardzes/Jūrmalas» sastāvā aizvadīja Matīss Gabduļins, savai komandai gūstot 21 punktu, no kuriem 6 ar boku, savukārt «TalTech» 25 punktus sakrāja Kevin Saar.

«Jēkabpils Lūši», tiekoties ar Latvijas valstsvienības bijušā galvenā trenera Avo Kēla vadīto «Parnu VK», zaudēja ar 1-3 (19:25 21:25 25:22 23:25) un 2-3 (25:23, 21:25, 25:20, 20:25, 7:15). Savukārt «DU/ “Ezerzeme” divcīņas aizvadīja, mērojoties spēkiem ar regulārās sezonas līderiem Tartu «Bigbank», zaudējumu piedzīvojot gan pirmajā, gan otrajā spēlē

«Credit24» meistarlīgas fināls notiks 25. februārī Tartu, Igaunijā, kur cīnīsies «TalTech» ar «Parnu VK» un Tartu «Bigbank» ar Lietuvas komandu «Gargzdai Amber-Arlanga».

Latvijas komandām gan ilgi atpūsties nesanāks, jo ir jāsāk gatavoties «Optibet» Latvijas čempionātam, kurā ceturtdaļfināla spēles sāksies jau 2. martā. Tajās spēlēs līdz divām uzvarām «RTU Robežsardze/Jūrmala» tiksies ar «VK Venstpils», «Jēkabpils Lūši» – «Aizputi», «DU/ Ezerzeme» – ar «VK Ozolniekiem» un «VK Biolars/Jelgava MSĢ» – ar «VK Vecumniekiem».