RTU pludmales volejbolistiem godalgotas vietas Latvijas XXXIII Universiādē

5. oktobris, 2022
Foto - Artūrs Stiebriņš

Rīgas Tehniskās universitātes vīriešu un sieviešu dueti ar panākumiem startējuši Latvijas XXXIII Universiādē pludmales volejbolā. Sacensības notika 1. un 2. oktobrī Rīgā.

Sandis Bērziņš (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes 1. kurss) un Rūdolfs Stankevičs (Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes 3. kurss) 13 pāru konkurencē bija labākie un kāpa uz goda pjedestāla.

RTU pludmales volejbolistes Stefānija Krista Jaunzeme (Inženierekonomikas un vadības fakultātes ((IEVF) 2. kurss) un Gerda Eleonora Šnore (IEVF, 1. kurss) izcīnīja 3. vietu.

Savukārt otrs RTU sieviešu duets - Dinija Saulīte (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes 1. kurss) un Paula Rozevska (IEVF, 1. kurss), sacensības noslēdza dalītajā 5. - 8. vietā.

Spēļu rezultāti

5. oktobris, 2022 plkst. 11:29