RTU piektā vieta Latvijas 2017. gada klubu komandu čempionātā badmintonā

14. novembris, 2017
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) badmintona komanda nedēļas nogalē izcīnījusi piekto vietu Jelgavā notikušajā Latvijas 2017. gada klubu komandu čempionātā badmintonā.

«Īpaši jāuzteic RTU komandas jaunā papildinājuma – Annijas Kuzmas – labā spēle un cīņasspars. Cīņā par piekto vietu mūsējie ar 3:0 uzvarēja Ozolnieku komandu, savukār ar 3:1 – Baložu komandu. Piektās vietas iegūšanā liels nopelns ir mūsu dubultspēļu pārim Teodoram Kerimovam un Kristapam Jānim Gulbim, kur viņi saspringtā spēlē (22-20; 19-21; 21-14) uzvarēja Baložu komandas dubultspēļu pāri. Tāpēc lielu paldies kopumumā saku RTU badmintonistiem par spēli,» teic RTU badmintona komandas treneris un Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) Dizaina tehnoloģiju institūta (DTI) docents un direktora pienākumu izpildītājs Uģis Briedis.

Kaut arī divus pēdējos gadus RTU badmintonisti izcīnījuši bronzas godalgas, šogad bija jācīnās ne tikai ar pretiniekiem, bet bija jāpiedalās arī kvalifikācijā un jāiekļūst astoņu labāko komandu skaitā. Ar rezultātiem 5:0 tika apspēlētas BK Rīga un Salaspils apvienotā komanda, kā arī Valmieras 2. komanda. Finālturnīra pirmajā spēlē pret RTU badmintonistiem spēlēja iepriekšējā gada uzvarētāji – Siguldas 1. komanda –, kurai RTU komanda sīvā cīņā piekāpās, neiekļūstot labāko četriniekā, tādējādi liedzot sev iespēju cīnieties par godalgām.

Sevišķi spraigas spēles bija vērojamas vīriešu vienspēlē (Reinis Krauklis – 12-21; 21-11; 18-21) un sieviešu vienspēlē (Annija Kuzma – 13-21; 21-14; 17-21), kur uzvarētājs tika noskaidrots trešo setu izskaņā.

RTU badmintona komandā startēja Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 3. kursa students Reinis Krauklis, Elektronikas un Telekomunikāciju fakultātes 2. kursa studenti Teodors Kerimovs un Kristaps Jānis Gulbis, MLĶF 1. kursa studente Annija Kuzma, Kristīne Mārtinsone, kā arī komandas treneris, MLĶF DTI docents un direktora pienākumu izpildītājs Uģis Briedis.

14. novembris, 2017 plkst. 11:30