RTU Sporta centrs

RTU peldētājiem sudrabs Latvijas XXIX Universiādē

13. decembris, 2018
Foto - No RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti ieguvuši sudraba medaļu Latvijas XXIX Universiādē peldēšanā vīriešu konkurencē. Savukārt sieviešu konkurencē bronza izcīnīta vienā no sacensību disciplīnām — kombinētajā stafetē.

50 m brīvajā stilā zelta medaļu (23.84) izcīnīja RTU students Gustavs Vīksne (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF)), savukārt bronzas medaļu (24.04) — Tomass Jegorovs (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF)).

100 m tauriņstilā G. Vīksne ieguva sudraba medaļu (58.45), savukārt 100 m peldējumā uz muguras T. Jegorovs — zelta medaļu (58.78). Toties 100 m kompleksajā peldējumā bronzu (1:05.35) izcīnīja Artūrs Kalnups (MTAF).

50 m uz muguras T. Jegorovs izcīnīja zelta medaļu (26.91), savukārt 100 m brīvajā stilā G. Vīksne — sudraba medaļu (52.07).

4x50 m stafetē brīvajā stilā vīriešiem zelts (1:36.08) tika RTU peldētājiem Oskaram Ūdrim (Inženierekonomikas un vadības fakultāte ), Paulam Pērkonam (RTU Rīgas Biznesa skola), T. Jegorovam un G. Vīksnem.

Savukārt 4x50 m kombinētajā stafetē vīriešu konkurencē RTU sportistiem T. Jegorovam, A. Kalnupam, O. Ūdrim un G. Vīksnem — bronza (1:51.64).

Sieviešu konkurencē 4x50 m stafetē brīvajā stilā RTU sportistes Smaida Sunepa (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte (BIF)), Zane Lāce (Arhitektūras fakultāte (AF)), Elīna Zaķe (BIF) un Valērija Križanovska (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte (MLĶF)) tika pie 4. vietas (2:05,59).

Bet sieviešu konkurencē kombinētajā stafetē RTU sportistes Laura Kudiņa (AF), Valērija Ladika (MLĶF), Z. Lāce, V. Križanovska izcīnīja bronzu (2:47.80).

Sacensību rezultāti.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments