RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU peldētājiem personīgie rekordi Latvijas atklātajā čempionātā peldēšanā.

2. marts, 2020
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Iegūstot medaļas konkrētās distancēs, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti noslēguši 96. Latvijas Atklāto čempionātu peldēšanā.

Daniils Bobrovs (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF)) izcīnīja sudraba medaļu 200 m un bronzas medaļu 100 m peldējumos un kopvērtējumā ar 780 FINA punktiem ierindojās 12. vietā. Šis rezultāts 200 m distancē brasā dod cerības sportistam pēc gūtajām traumām turpināt cīņu par ceļazīmi uz Olimpiskajām spēlēm Tokijā.

Fināla peldējumos ar personīgajiem rekordiem 50 m un 100 m uz muguras tika Atis Āre (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte (BIF)). Viņš labāko rezultātu – 27,94 sekundes (633 p.) – sasniedza 50 m distancē. Šoreiz sportistam līdz Sporta meistara normatīvam pietrūka tikai 9 sekundes simtdaļu.

Fināla peldējumos − 200 m kompleksajā peldējumā un 50 m brasā − iekļuva arī Danīls Ņikiforovs (BIF) un tieši finālā brasā viņš uzrādīja labāko rezultātu un personīgo rekordu – 31,13 sekundes (579 p.).

Savus labākus rezultātus un personīgus rekordus čempionātā uzrādīja arī Artūrs Kalnups (MTAF) − 100 m brīvajā stilā – 56,77 sekundes (564 p.) − un Aleksis Graudužis (Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte (ETF)) − 50 m brīvajā stilā (548 p.). Minētie rezultāti atbilst Latvijas Sporta meistara kandidāta normatīvam (540 – 639 FINA punkti).

Ar rezultātiem, kuri atbilst 1.sporta klases normatīvam, Čempionātā savu sniegumu demonstrēja arī Rodions Ķervis (MTAF), Viestards Litavnieks (MTAF) un Jānis Vēveris (Arhitektūras fakultāte).

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

2. marts, 2020 plkst. 20:54