RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU peldētāji Latvijas čempionātā labo personiskos rekordus

7. maijs, 2019
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Latvijas čempionātā peldēšanā vecmeistariem un tautas klasē startēja arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) peldētāji, no kuriem daži uzlaboja savus personiskos rekordus. Sacensības RTU Ķīpsalas peldbaseinā notika 4. un 5. maijā.

Personisko rekordu 50 m brīvajā stilā uzlaboja Aleksis Graudužis (Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte (ETF)), peldējumā sasniedzot 26,17 sekundes. Līdz sporta meistara līmenim viņu šķīra tikai 0,52 sekundes.

Šajās sacensībās RTU peldētāji izmēģināja savas spējas ne tikai ierastajos, bet arī citos peldēšanas veidos – 50 m tauriņstilā un 50 m peldēšanā uz muguras. Vislabāk nopeldēja Viesturs Litavnieks (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte (MTAF)), finišējot 29,04 sekundēs, kas atbilst 1. sporta klases normatīvam.

Erasmus+ programmas students Emeric Caboor pierādīja savu izturību, divu dienu laikā startējot septiņas reizes – 100 m brīvajā stilā, 100 m uz muguras, 50 m tauriņstilā, 800 m brīvajā stilā, 200 m uz muguras, 50 m un 1500 m brīvajā stilā.

Amatieru grupā Mārtiņš Nābels-Šneiders (Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte (MLĶF)) savu rezultātu spēja uzlabot par 6 sekundēm, sasniedzot 39,10 sekundes, kas atbilst 4.sporta klases normatīvam. Savukārt Vladimirs Rasjuks (MTAF), startējot 50 m brīvajā stilā, 50 m un 100 m brasā, uzrādīja labus rezultātus, kas atbilst 4. sporta klases normatīviem.

Sacensību rezultāti.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments