RTU pauerliftinga izlase ar panākumiem aizvadījusi sacensības spēka divcīņā

.
.
.
Foto - Latvijas Pauerliftinga federācija

Aizvadītajā nedēļas nogalē — 25.septembrī, Siguldas novadā, Lēdurgā norisinājās Latvijas Pauerliftinga federācijas sacensības spēka divcīņā — stieņa spiešanā guļus un stieņa vilkmē no zemes. Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pauerliftinga izlase startēja sešu sportistu sastāvā un, pateicoties katra komandas dalībnieka uzrādītajam rezultātam individuālajā vērtējumā, RTU kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu.

Augstvērtīgāko rezultātu uzrādīja Sigita Dzene (RTU absolvente), kura ieguva 1.vietu svara kategorijā līdz 69kg, kā arī 1.vietu sieviešu konkurences kopvērtējumā. Šajā pašā svara kategorijā 2.vietu gan individuālajā vērtējumā, gan sieviešu kopvērtējumā, izcīnīja Elīza Jansone (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte, 1.kurss).

Vīriešu konkurencē RTU Sporta centra treneris Jānis Kalnenieks, svara kategorijā līdz 105kg, ieguva 1.vietu, bet kopvērtējumā ierindojās 2.vietā.

Savukārt Reinis Kaspars (RTU absolvents) ieguva 3.vietu svara kategorijā līdz 93kg.

Aleksejs Ļeonovs (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte, 1.kurss), kurš pirmo reizi startēja svara kategorijā līdz 83kg, spēja sasniegt savu labāko rezultātu, tomēr šoreiz līdz godalgotām vietām nedaudz pietrūka, jo pēdējā gada laikā ir izpalikusi iespēja uzkrāt sacensību pieredzi.

Kristers Rubins (RTU komandas dalībnieks) svara kategorijā līdz 93kg, ieguva 2.vietu junioru konkurencē.