RTU pārstāvis Uģis Briedis sīvi cīnās senioru čempionātā badmintonā

.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Uģis Briedis no Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta vienspēlēs iekļuvis 33. vietā Pasaules senioru čempionātā badmintonā, kas no 4. līdz 11. augustam norisinājās Katovicē, Polijā. Lai arī bija pamatotas cerības sasniegt augstāku rezultātu, to liedza trauma.

Mačos otrā setā Austrijas sportistu pēc uzvarēta pirmā seta ar rezultātu 21:9, U. Briedis guva traumu – dūrienu mugurā, pēc kura izmantoja arī medicīnisko pārtraukumu un zaudēja otro un trešo setu. Kopvērtējumā 89 sportistu konkurencē RTU pārstāvis vienspēlēs ierindojās 33. vietā. Pirms šīs spēles vienspēlēs U. Briedis pieveica Somijas spēlētāju.

Dubultspēlēs ar Mārtiņu Kažemaku U. Briedis uzvarēja Slovākijas/Čehijas sportistu pāri, iekļūstot 32. vietā. Otrajā spēlē zaudēja Somijas badmintonistiem, un palikām 17.-32. Vietā.

Jauktajās dubultspēlēs ar Kristīni Martinsoni gūta uzvara pār Spānijas sportistiem, ierindojoties 32. vietā. Otrajā spēlē sīvā cīņā 3. setā 19:21 atzīts zviedru sportistu pārsvars, paliekot 17.-32. vietā.