RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU orientēšanās sporta komandām godalgotas vietas Universiādē

24. maijs, 2018
Foto - World Orienteering Championships 2015

Latvijas 28. Universiādes sacensībās orientēšanās sportā kopvērtējumā vīriešu konkurencē zeltu ieguva Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu komanda, savukārt sieviešu konkurencē RTU sportistēm — sudrabs.

Vīriešu konkurencē piedalījās četru augstskolu studenti. Aiz RTU sportistiem 2. vietā palika Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (LNAA) komanda, 3.vietā — Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) komanda, bet 4.vietā ierindojās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) orientieristi.

Savukārt sieviešu konkurencē piedalījās trīs augstskolu komandas, uzvaras laurus plūca LSPA komanda, savukārt bronzu ieguva LLU studentes.

Sacensības norisinājās 18. maijā Ozolnieku novadā — apvidū bez reljefa. Šāda rakstura sacensībās sportistiem vajadzēja izmantot savas spējas precīzi skriet pēc virziena, kas nebija viegls uzdevums pat Latvijas junioru izlases dalībniekiem.

Sacensību rezultāti

RTU Sabiedrisko attiecību departaments