RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU mācībspēku un darbinieku sporta dienā uzvar EEF komanda

3. oktobris, 2017
.
.

30. septembrī RTU Semināru, sporta un atpūtas bāzē «Ronīši» notika RTU mācībspēku un darbinieku sporta diena. Sacensību dalībnieki sacentās desmit dažādās disciplīnās, kas bija saistītas ar komandas darbu, veiklību un izturību. Kopvērtējumā uzvaras laurus plūca Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes komanda.

Sacensību foto galerija

Kopvērtējuma tabula

Komandu kapteiņu sacensībās uzvarēja Edgars Grīnfogels (EEF). 

Šaušanā ar pneimatisko ieroci ar 80 punktiem uzvarēja Annija Celmiņa (Finanšu prorektora dienests) un ar 81 punktu  uzvarēja Mārtiņš Rozenbergs (EEF).

Galda tenisa jauktajā dubultspēlē uzvarēja Linda Šterna un Pauls Jānis Auziņš (Finanšu prorektora dienests).

Izturība tika pārbaudīta lēcienos ar lecamauklu, kur vienas minūtes laikā bija jāizlec pēc iespējas vairāk lēcienu. Izlecot 187 reizes un 157 reizes par uzvarētājiem tika apbalvoti Mārcis Priedītis (EEF) un Marta Ozola (EEF).

Šautriņu mešanā dāmām ar 73 punktiem uzvarēja Sigita Poļaka (Finanšu prorektora dienests) un kungiem ar 103 punktiem uzvarēja Kristiāns Roga (EEF).

Knipju spēlē kungiem par uzvarētāju kļuva Konstantīns Artemjevs (Saimniecības departaments) un dāmu konkurencē, aizvietojot savu kolēģi, uzvaru izcīnīja Saimniecības departamenta jaunā atvase Haralds.

RTU Sporta centrs saka visiem sporta dienas dalībniekiem lielu paldies par aktīvu līdzdalību un gaidīs jūs visus nākamā gada sporta dienā.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sporta centrs

Publikācijas datums

3. oktobris, 2017 plkst. 21:00

Līdzīgi raksti

Ziņas