RTU komandai piektā vieta Latvijas Kausa 5. posmā svarbumbu celšanā

10. oktobris, 2017
Foto - RTU

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) svarcelšanas komanda sestdien, 7.oktobrī, izcīnīja piekto vietu deviņu komandu konkurencē Latvijas Kausa 5. posmā svarbumbu celšanā pieaugušo konkurencē. Pasākums pirmo reizi notika Olaines Sporta namā.

RTU sportisti šoreiz sacensības apmeklēja nepilnā sastāvā sakarā ar izmaiņām komandā un treniņprocesā. Ilggadējais svarcelšanas treneris Alberts Bagojans šovasar noslēdza savas trenera gaitas, komanda treniņus atsāka pavisam nesen kopā ar jauno treneri Sintiju Pastari.

Neskatoties uz nepilno sastāvu, ieņemot augstas vietas individuāli, komandu kopvērtējumā sportisti izcīnīja piekto vietu. Lieliski startēja dāmas raušanas vingrinājumā – Sintija Pastare un Karine Gagaeva –, abas savā svara kategorijā izcīnīja pirmo vietu.

Labi startēja arī puiši grūšanas vingrinājumā. Mārtiņš Mihaeljans un Raitis Gideks katrs izcīnīja otro vietu savā svara kategorijā.

Sacensību noslēgumā pirmo reizi Latvijas svarbumbu celšanas vēsturē tika rīkota cīņa divu 40 kilogramu smagu svarbumbu grūšanā ar starta laiku divas minūtes. Šai cīņai pieteicās arī RTU komandas pārstāvis Raitis Gideks, kurš ar lielisku sniegumu izcīnīja otro vietu un ieguva kausu.

Nākamais un noslēdzošais Latvijas Kausa posms notiks svētdien, 5. novembrī, Jēkabpilī garā cikla vingrinājumā, un tā laikā tiks noskaidrots visu komandu un sportistu gada laikā paveiktais, kā arī tiks pasniegti kopvērtējuma kausi.

10. oktobris, 2017 plkst. 11:10