RTU Sporta centrs

RTU komandai 4. vieta tuvcīņas sacensībās

12. decembris, 2018
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komanda «RTU/Muita» astoņu komandu konkurencē ieguvusi ceturto vietu Iekšlietu ministrijas rīkotajā Atklātajā čempionātā tuvcīņas sacensībās, kas 7. decembrī norisinājās Rīgā.

Komandā startēja  Elizabete Bindere (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF)), Jekaterina Savelieva, Angelina Stramko, Aigars Skrinda (IEVF), Edgars Pokrovskis (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF)), Mārtiņš Puters,  Dmitrijs Jančevskis, Aleksejs Trapezņikovs (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte).

RTU komandas šogad uzrādītais sniegums ir tāds pats kā 2017. gadā, kad arī RTU komanda minētajās sacensībās izcīnīja ceturto. vietu. Pirmajā vietā ierindojās Speciālo uzdevuma bataljona komanda, otrajā — Valsts robežsardzes komanda, bet trešajā — Valsts policijas koledžas komanda.

«RTU/Muitas» komandas treneri — Roberts Hvesko un Toms Jansons.

Atbalstītāji: «MMD Serviss», Rīgas Centrālais termināls, «Sporta punkts», «Combat Jiu-Jitsu», Latvijas Džiu-džitsu federācija.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

12. decembris, 2018 plkst. 14:00