RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU komanda izcīna zeltu un bronzu Latvijas ātrā šaha un šaha ātrspēles čempionātos

13. decembris, 2021
.
.
.
Foto - Latvijas Šaha federācija (no kreisās Katrīna Amerika, Matīss Mustaps, Vairis Kurpnieks, Egons Lavendelis)

Par Latvijas čempioni ātrajā šahā ir kļuvusi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komanda, savukārt šaha ātrspēlē RTU šahisti ieguva bronzas medaļu.

Latvijas komandu čempionāti ātrajā šahā un šaha ātrspēlē norisinājās vienā nedēļas nogalē – 11. un 12. decembrī. Par šādu spēļu intensitāti izšķīrās Latvijas Šaha federācija, ņemot vērā pauzi, ko sacensību grafikā bija ieviesusi mājsēde.

Vispirms 11. decembrī norisinājās Latvijas čempionāts ātrajā šahā ar laika kontroli 12 minūtes katram šahistam uz visu partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. Katra komanda spēlēja ar katru, aizvadot septiņus mačus. RTU komanda uzvarēja sešus mačus un cīnījās neizšķirti ar Olaines komandu, tādējādi kļūstot par 2021. gada Latvijas čempioniem ātrajā šahā.

Savukārt 12. decembrī notika Latvijas komandu čempionāts šaha ātrspēlē, kurā sešas komandas izspēlēja divus apļus. Ļoti sīva cīņa izvērtās starp četrām komandām. Desmit mačos RTU komanda izcīnīja piecas uzvaras, četras reizes cīnījās neizšķirti un piedzīvoja vienu zaudējumu, kopvērtējumā ierindojoties 3. vietā. Par čempioniem, pateicoties savstarpējās spēlēs vairāk gūtajiem punktiem, kļuva Ventspils komanda.

Ātrā šaha rezultāti.

Ātrspēles rezultāti.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sporta centrs

Publikācijas datums

13. decembris, 2021 plkst. 18:15

Līdzīgi raksti

Jaunumi