RTU komanda izcīna 1.vietu Latvijas Studentu čempionātā frisbijā

10. decembris, 2019
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskā universitātes (RTU) frisbija komanda izcīnījusi 1. vietu Latvijas studentu čempionātā, kas 8.decembrī notika Lielvārdes novada sporta namā. 2. vietu šajā čempionātā izcīnīja Latvijas Universitāte (LU), bet 3. vietu — Rīgas Stradiņa universitāte (RSU).

RTU jauktajā komandā spēlēja Bruno Jurginsons, Emīls Elksnītis, Juris Miezītis, Kristīne Gūtmane, Ričards Eglītis, Inga Liene Sanžerevska, Aleksandra Soloņenko, Aleksandrs Ivanovs un Megija Linda Ozoliņa.

Čempionāta uzvarētāji tika noskaidrota, savstarpēji izspēlējot divas spēles pret katru komandu. RTU komanda, svinot uzvaras gan pret LU, gan RSU, pārliecinoši triumfēja visā turnīrā.

Jāpiemin arī to, ka RTU komanda izcēlās ne tikai ar spēles gara balvas saņemšanu, bet arī to, ka studente Kristīne Gūtmane tika atzīta par rezultatīvāko spēlētāju čempionātā.

Rezultāti.

10. decembris, 2019 plkst. 10:03