RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU karsējkomanda izcīna sudrabu Eiropas čempionātā karsēju sportā

1. jūlijs, 2019
.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) karsēju komanda «RTUcheer» 2019. gada Eiropas čempionātā karsēju sportā, kas notika Sanktpēterburgā, izcīnīja vicečempionu titulu.

Sagatavošanās startam bija ilgstoša un nopietna. Pēdējā gada laikā ir mainīta treniņu tehnika, kas ļāva komandai šīs sezonas laikā sasniegt labāku kopējo līmeni un daudz ievērojamāk attīstīt akrobātiku. Šogad tai ir pievienojušies daudz talantīgu jauniešu, kuri samērā īsā laikā ir apguvuši sporta pamatus, kā arī divi jauni treneri – Agnese Klints un Dmitrijs Soboļevskis. Viņi ir ielikuši komandā visu sirdi un dvēseli, lai motivētu jaunos sportistus izdarīt nedaudz vairāk kā no viņiem prasa ikdienā. Jaunā pieeja vainagojusies ar panākumiem, ļaujot no sacensībām atgriezties ar sudraba godalgu.

«RTU karsējkomanda saglabā Latvijas izlases titulu jau trešo gadu, šogad esam parādījuši sevi ļoti augstā līmenī arī starptautiskā arēnā. Komanda sacenšas Senioru Coed Elites kategorijā, un šogad piekāpās tikai Beļģijas izlasei. Esam ļoti lepni par komandas paveikto un uzstādīsim tikai augstākus mērķus nākamajai sezonai. Jāsaka arī ļoti liels paldies RTU Sporta centram, kas ir atbalstīji komandu gan treniņu procesā, gan ceļā uz sacensībām. RTU Sporta centrs ir tas virzītājspēks, kas palīdzējis attīstīt gan komandu, gan Karsēju sportu Latvijā,» pauž Latvijas Karsēju sporta federācijas valdes priekšsēdētāja Katrīna Kūma.

RTU karsējkomanda uzskatāma par pionieri karsēju sportā Latvijā.

 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

1. jūlijs, 2019 plkst. 16:08

Līdzīgi raksti

Jaunumi