RTU karsējkomanda izcīna godalgotas vietas Igaunijas karsējsporta čempionātā

.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) karsējkomanda starptautiskajās sacensībās «Igaunijas karsējsporta čempionāts 2022», kurš šogad norisinājās ceturto reizi, sīvā cīņā izcīnījusi vairākas godalgotas vietas dažādās kategorijās. Sacensības notika 10. decembrī Saku sporta namā, Igaunijā.

Šogad RTU komanda piedalījās četrās kategorijās, ikvienā no tām izcīnot vismaz vienu vietu uz pjedestāla.

RTU karsēji izcīnīja divas 1. vietas, 2. vietu un 6. vietu Group stunts kategorijā. Tāpat 2. vietu RTU izcīnīja Jazz Duo kategorijā, savukārt Partners kategorijā RTU ierindojās 1., 3., 5. un 7. vietā. Komandu konkurencē gan RTU juniori, gan izlase izcīnīja 2. vietas.

RTU izlases priekšnesums

«Pēc trīs mēnešu smaga darba un neiedomājami ātra progresa ar jaunajiem komandas biedriem, RTU karsējkomandai šīs sacensības bija ideāls atskaites punkts padarītajam, lai saprastu pie kā ir jāpiestrādā pirms došanās uz 2023. gada ICU pasaules karsējsporta čempionātu Orlando, Floridā,» saka komandas trenere Katrīna Kūma.

Pirmo reizi šis čempionāts notika kā Eiropas karsējsporta līgas sacensības, kurās piedalījās gandrīz 500 dalībnieki no Igaunijas un ārvalstīm, tostarp Itālijas, Somijas un Latvijas.

13. decembris, 2022 plkst. 11:00