RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

RTU karsēji pirmo reizi startē Eiropas čempionāta elites divīzijā un iekļūst labāko valstu TOP 10

30. jūnijs, 2017
.
.
.
Publicitātes foto

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) karsējkomanda nule kā pārbraukusi no Eiropas karsēju čempionāta, mājās pārvedot devītās spēcīgākās karsēju komandas titulu. RTU karsēji ir pirmie no Baltijas valstīm, kuri piedalījušies Eiropas čempionāta elites divīzijā.

 

«RTU karsējiem šīs ir pirmās tik plaša mēroga sacensības. Iekļūt starp desmit spēcīgākajām karsēju komandām Eiropā ir ievērojams sasniegums it īpaši tādēļ, ka Latvija iepriekš nekad nav pārstāvēta starptautiskā līmenī un, piedaloties sacensībās pirmo reizi, jau apsteidz tādu lielvalsti kā Francija,» apņēmīgi saka RTU karsēju komandas izveidotāja un tās trenere Katrīna Dimitre.

Eiropas čempionāts norisinās jau septīto reizi un šogad tajā piedalījās 25 valstu karsēju komandas no 32 Starptautiskajā karsēju apvienībā esošajām valstīm. Čempionāts no 24. līdz 25. jūnijam notika Čehijas galvaspilsētā Prāgā.

«Lai piedalītos Eiropas karsēju čempionātā, RTU karsējiem bija jākļūst par Latvijas Karsēju sporta izlasi, un, pateicoties tam, tagad arī Latvijas Karsēju sporta federācija oficiāli ir uzņemta Starptautiskajā karsēju apvienībā,» skaidro K. Dimitre.

RTU karsējkomanda ir pirmā profesionālā karsēju komanda Latvijā, kas kopš 2012. gada pastāv ar RTU Sporta kluba atbalstu. RTU karsējkomandas priekšnesumus raksturo gan deja un aktiermeistarība, gan arī akrobātika, padarot to par sarežģītu sporta veidu, kas prasa spēku, izturību un sagatavotību. Sporta veids iekļauj bīstamus trikus, tāpēc komandā valda uzticēšanās, kas saliedē visus tās dalībniekus.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

30. jūnijs, 2017 plkst. 12:29

Līdzīgi raksti

Jaunumi