RTU Sporta centrs

RTU jau 5. gadu startē Latvijas uzņēmēju sporta spēlēs

14. jūnijs, 2018
Foto - uznemejuspeles.lv

Jau piekto gadu pēc kārtas 45 RTU studenti, darbinieki un absolventi apvienojās komandā, lai piedalītos Latvijas Uzņēmēju sporta spēlēs, kas no 8. līdz 10. jūnijam norisinājās atpūtas kompleksā «Lejastiezumi» pie Usmas ezera.

Kopvērtējuma rezultāti.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas Darba devēju konfederācija Uzņēmēju sporta spēles organizē, lai stiprinātu sadarbību neformālā gaisotnē, veicinātu uzņēmumu komandas garu, ļautu iepazīt kolēģus un sadarbības partnerus.

Šogad lielākajās komandu sporta sacensības Latvijas darba devējiem piedalījās vairāk nekā 2000 dalībnieku no 48 uzņēmumu komandām. Dalībniekiem bija iespēja piedalīties 20 dažādos komandu sporta veidos, 10 individuālajās aktivitātēs. Sacensību jaunākajiem dalībniekiem tika organizēts «Joma sports» - Bērnu kauss.

Uzņēmēju sporta spēļu kopvērtējumā uzvaras laurus plūca AS «Latvijas Dzelzceļš» komanda, aiz sevis atstājot SIA «Lattelecom» un AS «Liepājas papīrs» komandas. RTU kopvērtējumā ierindojās 10. vietā. Varam lepoties ar mūsu komandas individuālajiem godalgotajiem sasniegumiem - Unas Vormas iegūto 1. vietu precizitātes aktivitātē «Komēta», Jāņa Kunakova 2. vietu neparastā labi zināmās biljarda spēles versijā, Annijas Celmiņas 3. vietu precizitātes aktivitātē «Spiningošana» un Deivida Agriņa 3. vietu veiklības un loģiskās domāšanas aktivitātē «Zvaigžņu vērošana», kā arī RTU Tautas bumbas komandas godpilno 3. vietu.

Īpašu dalībnieku un organizatoru uzmanību un atzinību izpelnījās RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes studentu: Riharda Riekas, Agņa Nīmanda,  Krišjāņa Hofmaņa,  Oskara Gutera, Ervīna Gailuma, Valtera Melnalkšņa apvienības «DRONITY» paraugdemonstrējumi. Pēc dronu šova daudzi sporta spēļu dalībnieki izteica vēlmi apgūt dronu konstruēšanas un vadīšanas prasmes mūsu studentu rīkotajās meistarklasēs.

«DRONITY» aktīvisti arī filmēja spēļu norisi. Pasākuma atskata videomateriāls jau drīzumā būs skatāms Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Darba devēju konfederācijas informācijas kanālos.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

14. jūnijs, 2018 plkst. 11:00