RTU Sporta centrs

RTU galda tenisistiem trīs, bet tenisistēm – divas uzvaras Latvijas komandu čempionāta 2. posmā

26. janvāris, 2022
Foto - Pixabay

Trīs uzvaras vīriešu komandai un divas uzvaras sieviešu komandai – ar šādu rezultātu pēc Latvijas komandu čempionāta 2. posma galda tenisā var lepoties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti.

Pēc Latvijas komandu čempionāta 2. posma galda tenisā augstākajā līgā RTU sieviešu komanda ar 12 punktiem ir ierindojusies 3. vietā, savukārt vīriešu komanda ar 12 punktiem – 4.vietā.

2. posma sacensības norisinājās 22. un 23. janvārī Alojas sporta hallē un RTU tajās pārstāvēja Viktorija Majorova (Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) maģistrantūras 1. kurss), Diāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) 4. kurss), Sanita Sveile (RTU Sporta centrs), Edurds Spāģis (DITF 3. kurss), Dāvis Pavlovs (IEVF 1. kurss), Deniss Vasiļjevs (DITF 1. kurss) un Ingus Vanags.

Par medaļām augstākajā līgā sievietēm un vīriešiem cīnās astoņas komandas.

Latvijas komandu čempionātā pēc apļa sistēmas četros posmos un play-off sacensībās tiks noskaidroti 2021./2022.gada sezonas uzvarētāji.

Sacensību 3. posms norisināsies 26.–27.februārī, 4. posms iecerēts 19.–20. martā, savukārt čempionāta finālsacensības – 16. aprīlī.

26. janvāris, 2022 plkst. 9:25