RTU galda tenisisti uzvar Latvijas XXX Universiādē

.
.
.
Foto - no RTU komandas personīgā arhīva

Augstākās vietas uzvaras pjedestālā Latvijas XXX Universiādes sacensībās galda tenisā sestdien, 14. decembrī, ieņēma Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportisti, uzvaru izcīnot gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.

Sievietēm vienspēlēs 1. vietu izcīnīja Viktorija Majorova (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte (BIF)), 2.vietu – Ilva Baltute (Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA)), 3.vietu – Liāna Zeltiņa (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF)). Savukārt Kristīne Berežkova (BIF) ierindojās 5. vietā, bet Anna Markova (BIF) – 9.vietā.

Vīriešu vienspēlēs par čempionu kļuva Eduards Spāģis (DITF), 2. vieta – Aleksandram Maskaļonokam (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF)), bet Ginters Fricis Strāķis (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte (EEF)) ierindojās 7. vietā, savukārt Andrejs Teležis (BIF) – 11. vietā.

Sieviešu dubultspēlēs 1. vieta un 3. vieta – RTU studentēm, attiecīgi – V. Majorovai/L. Zeltiņai un K. Berežkovai/A. Markovai, savukārt 2. vieta – LU sportistēm Ramonai Galsonei un Janai Steļmačenokai.

Vīriešu dubultspēlēs uzvaras laurus plūca RTU studenti E. Spāģis/A. Maskaļonoks, savukārt viņu kolēģiem G. F. Strāķim/Andrejam Teležim – 4. vieta, piekāpjoties Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentiem Paeglem/Kolosko. 2. vieta – LU sportistiem Otto Niklas/Christoph Braenzel.

Kopvērtējumā sieviešu konkurencē RTU komanda aiz sevis atstāja LU un LSPA sportistes, bet vīriešu konkurencē RTU sportisti izrādījās pārāki par LU un LLU galda tenisistiem. Kopumā Universiādes sacensībās galda tenisā piedalījās sešu Latvijas augstskolu sportisti.